Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 30 серпня 2019 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Не висловити біль словами…
Інформує Красилівська районна рада
20 Березня 2017 р.

     На Красилівщині – смуток і печаль: загинув воїн, патріот, вірний син своєї Батьківщини, уродженець села Печеське, Грабарчук Микола Олегович, старший солдат 14-ої окремої механізованої бригади.
     Як повідомив заступник командира по роботі з особовим складом 14-ої окремої механізованої бригади – майор Віталій Хвесик, Микола Грабарчук загинув 17 березня 2017 року під час виконання бойового завдання на лінії розмежування в Луганській області.  
     Ввечері, 19 березня, незважаючи на пізню годину, з поминальними свічками, навколішки, люди зустрічали загиблого Героя. Жалобна колона пройшла центральними вулицями міста в напрямку малої батьківщини Миколи.
     20 березня, в  Свято-Покровській церкві с. Печеське, за участю керівництва району, родичів, друзів, побратимів Героя, односельчан, жителів районну та області, відбулась заупокійна служба за загиблим Миколою Грабчуком. Його поховали на сільському кладовищі зі всіма військовими почестями.
     Миколі Грабарчуку назавжди залишилося двадцять. Він любив свою Вітчизну, любив життя, мріяв про щасливе повернення до рідної домівки, складав плани на майбутнє. Та їм не судилося збутися.
     Юнак приніс в жертву на алтар Свободи нашої Батьківщини своє життя, але не перестане жити пам’ять про нього в наших серцях. Ми молитимемось за його душу!
     У країні є відважні люди, які пішли боротися із ворогами, що зазіхають на нашу українську землю. Ворогів багато, але такі, як Микола, охороняють наш із вами спокій, нашу державу.
     Громада Красилівщини в скорботі за своїм земляком, який віддав життя, відстоюючи незалежність та цілісність Української держави.
     Здригається серце кожного із нас, бо це непоправна втрата.
     Низько вклонімося перед родиною загиблого, яка виростила і виховала Героя. Разом з  усіма рідними та близькими сумуємо та поділяємо біль важкої втрати.
     Дякуємо за гідного сина своєї держави. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю відважного воїна. Хай земля йому буде пухом.Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин